USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels Buenos Aires Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels Ciudad Autónoma de Buenos Aires Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels

Rezerwacja online
2026-08-02
2026-08-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

78

Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels 3*


Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels w dzielnicy Palermo zapewnia dostęp do miejsc rozrywkowych, takich jak Księgarnia El Ateneo Grand Splendid, w około 3 km. Hotel oferuje udogodnienia zapewniające bezpieczeństwo, w tym skrytkę depozytową.

Cmentarz La Chacarita znajduje się prawie 10 min jazdy autem, a Muzeum Evity - prawie 25 min spacerem stąd. W odległości krótkiego spaceru znajdują się takie atrakcje jak Plazoleta Julio Cortázar i Plaza Armenia. Okolica oferuje takie sklepy jak Park Plaza Italia w zasięgu ręki od Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels. Najbliższy przystanek autobusowy to Honduras y Scalabrini Ortiz, ustawiony w 200 metrach, a dworzec kolejowy Once leży w prawie 3 km.

Dla Państwa komfortu w każdym z 9 pokojów znajdą Państwo klimatyzacja wraz z minibarem. Wyposażenie łazienek obejmuje oddzielną toaletę i prysznic. Aby umilić Państwu pobyt, w łazienkach znajdą Państwo takie udogodnienia jak oddzielna toaleta i prysznic, a także suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

W Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels przygotowywane jest kontynentalne śniadanie. Zapraszamy do baru typu lounge na kieliszek dobrego alkoholu. Restauracja Calden del Soho zaprasza gości spróbować potrawy kuchni argentyńskiej i znajduje się w odległości krótkiego spaceru od tego hotelu.

  • Lokalne atrakcje
  • 9 de Julio Avenue
    4,6 km
  • Avenida de Mayo
    2,5 km
  • Cementerio de la Recoleta
    3,2 km
  • Teatr Colon
    4,2 km
  • Plaza Serrano
    400 m
  • Lotniska
  • Lotnisko Jorge Newbery
    7 km
  • Stacje kolejowe
  • Palermo Station
    1,4 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi
  • Sejf depozytowy

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Wi-Fi w pokojach
  • Minibar
  • Telewizor LCD
  • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: od 11:00 do 12:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Wszystkie dzieci w wieku do 6 roku/lat mogą być zakwaterowane za us$ 30 od osoby za noc jeśli będą spać w dodatkowych łóżkach.
  • Wszystkie dzieci w wieku do 2 roku/lat mogą być zakwaterowane za darmo jeśli będą spać w łóżkach niemowlęcych.
  • Starsze dzieci/dorośli mogą być zakwaterowane za us$ 30 od osoby za noc jeśli będą spać w dodatkowych łóżkach.
  • Ilość dodatkowych łóżek w pokoju – maksymalnie 1.

Często Zadawane Pytania

  • Które lotnisko jest najbliżej Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels?

    Odległość pomiędzy lotniskiem Jorge Newbery a Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels wynosi 5 km.
  • Czy śniadanie jest wliczone w ofercie pobytu w Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels?

    Tak, kontynentalne śniadanie jest w cenie rezerwacji pokoju w niektórych ofertach. Pamiętaj, aby potwierdzić te informacje w Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels.
  • 🕗

    Jaka jest godzina wymeldowania w 3-gwiazdkowym Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels?

    Goście 3-gwiazdkowego Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels muszą wymeldować się o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?

    Średnia cena pokoju w tym hotelu to 99 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.
  • 📧

    Czy ten hotel zapewnia bezprzewodowe połączenie internetowe?

    Tak, ten hotel posiada szybki dostęp do Internetu na terenie całego obiektu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-02
2026-08-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Nina Suites Buenos Aires By Didi Hotels, Argentyna

Malabia 1568, Buenos Aires, Argentyna

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © buenosaireshotelsargentina.com

All rights reserved